Dziwi mnie ze wiekszosc tutaj nadal widzi Chaveza w skladzie wywalajac Jalien
Ani jeden ani drugi nie jest wirtuozem ale Chavez to mur betonowy kloc. Ani zwrotny ani szybki do tego o dziwo niezbyt silny jesli chodzi o starcia na europeiskim poziomie, 0 gry glowa o nogach juz nie wspomne i wy to widzicie i nadal uwazacie ze to Jaliensa trzeba wywalic z skladu.
Popatrzcie na wczorajsze bramki jeszcze raz Co robi Chavez przy 3-1

SPI!!!
Przy 2-1 nie dziwilbym sie gdyby chavez krzyknal "moja" Kew ja puscil a chavez dal dupy.
4-1 to juz tylko szybkosc i zwrotnosc tego zawodnika na "displayu"