Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8193
Stary 30.09.2011, 13:26
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
A tak się wielu śmiało z Pietrasiaka czy Wasiluka w Śląsku. A tu okazuje się że obaj łącznie nie zarabiają tyle co sam Jaliens czy Lamey, a prezentują podobny poziom. A w przypadku Pietrasiaka twierdzę że nawet wyższy
(Obaj byli za darmo do wzięcia)
Wasiluka, to mogłeś sobie wziąć do swojej drużyny skoro za darmo. Są jakieś granice żartów z Wisły. Takie propozycje to są dobre w talk show.
Odpowiedz cytując