Ogryzek napisał(a):

A tak się wielu śmiało z Pietrasiaka czy Wasiluka w Śląsku. A tu okazuje się że obaj łącznie nie zarabiają tyle co sam Jaliens czy Lamey, a prezentują podobny poziom. A w przypadku Pietrasiaka twierdzę że nawet wyższy
(Obaj byli za darmo do wzięcia)
|
Wasiluka, to mogłeś sobie wziąć do swojej drużyny skoro za darmo. Są jakieś granice żartów z Wisły. Takie propozycje to są dobre w talk show.