Wyświetl pojedynczy post
xdarek
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2825
Stary 30.09.2011, 13:17
Legia Warszawa - Wisła Kraków 0:1 (0:0)

Skład: Pareiko - Jovanovic, Chavez, Bunoza, Palijć - Jirsak , Wilk, Sobolewski - Biton, Kirm, Iliev

Zmiany: Nunez, Garguła, Brud

Bramki: Biton
Czy wygrywasz czy nie, Zawsze ja kocham Cię. W sercu moim Wisła, i na dobre i na złe.

Odpowiedz cytując