|
Diaz gra na lewej obronie ponieważ jest lewym obrońcą i na tej pozycji gra również w kadrze. A że my wiemy, że Diaz jest solidnym defensywnym pomocnikiem, a nie obrońcą to już sprawa Moskala, który powinien powiedzieć Maaskantowi taką rzecz.
Lewy obrońca na DM? Masz na myśli Nuneza? Argentyńczyk jest lewym skrzydłowym, zresztą jak Paljic. Myślę, że każdy z nich lepiej by wyglądał na skrzydle kosztem Kirma.
|