Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14828
Stary 30.09.2011, 13:05
Diaz gra na lewej obronie ponieważ jest lewym obrońcą i na tej pozycji gra również w kadrze. A że my wiemy, że Diaz jest solidnym defensywnym pomocnikiem, a nie obrońcą to już sprawa Moskala, który powinien powiedzieć Maaskantowi taką rzecz.

Lewy obrońca na DM? Masz na myśli Nuneza? Argentyńczyk jest lewym skrzydłowym, zresztą jak Paljic. Myślę, że każdy z nich lepiej by wyglądał na skrzydle kosztem Kirma.
Odpowiedz cytując