Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
krakow2009
Member
Od: 03.2009
Offline
#
23864
30.09.2011, 12:42
Tak tutaj masz kontakt do Ambasady i Konsulatu
http://www.haga.polemb.net/?document...35359e125c8d73
Mam pytanie pracował ktoś z was lub waszych bliskich przy pracy chałupniczej
Warto i czy się opłaca ?
krakow2009
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakow2009
Znajdź inne posty napisane przez krakow2009