Wyświetl pojedynczy post
krakow2009
Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23864
Stary 30.09.2011, 12:42
Tak tutaj masz kontakt do Ambasady i Konsulatu http://www.haga.polemb.net/?document...35359e125c8d73 Mam pytanie pracował ktoś z was lub waszych bliskich przy pracy chałupniczej Warto i czy się opłaca ?
Odpowiedz cytując