Galonek napisał(a):

|
Zanim zostanę storpedowany hasłami typu: "weź rozbieg i uderz w ścianę" (ostatnio bardzo modne na forum), zastanówcie się jak odbieralibyście obecną sytuację Białej Gwiazdy, gdyby prowadził ją Polak? Przypuszczam, że co poniektórzy już szykowaliby taczkę, żeby móc szanownego trenera wywieźć jak najdalej od Krakowa. .
|
zaryzykuje teze ze jakby Wisłe prowadził Polak, to nie przegralibysmy z Twente bo wogole bysmy z nimi nie grali.