Wyświetl pojedynczy post
Mocny
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5665
Stary 30.09.2011, 12:38
szprotson napisał(a):Wyświetl post
Dariok ,masz tematy inne gdzie poruszany był wątek Białej Gwiazdy.
Na pewnoe ten temat nie jest odpowiedni.

No cóż Panie Robercie. Pierwszy mecz w którym początek spotkania był NASZ!
taa zwlaszcza pierwsze 3 minuty w ktorych moglobyc 3:0
Odpowiedz cytując