szprotson napisał(a):

Dariok ,masz tematy inne gdzie poruszany był wątek Białej Gwiazdy.
Na pewnoe ten temat nie jest odpowiedni.
No cóż Panie Robercie. Pierwszy mecz w którym początek spotkania był NASZ!
|
taa zwlaszcza pierwsze 3 minuty w ktorych moglobyc 3:0