Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8187
Stary 30.09.2011, 12:31
Juniora ludzie wrzucają do tego worka już chyba z przyzwyczajenia, za całokształt.

Też byłem zaskoczony tym, że z naszych obrońców wypadł wczoraj najlepiej, ale z drugiej strony takie wrażenie można było odnieść przez fatalną grę całej reszty. Diaz zagrał na swoim normalnym poziomie (czyli słabym), a reszta klase gorzej niż zwykle, co w przypadku Jaliensa wydawało się niemożliwe, bo chłop praktycznie od początku popełnia dziecinne błędy.

Niestety daliśmy się nabrać na rodaków coach'a i Valcx'a, a teraz niech boss wypłaca im te 30-40 tys euro miesięcznie. Nie dość że kasy na transfery i kontrakty mamy x razy za mało w stosunku do ambicji naszego bossa, to nie potrafimy też tych ochłapów, które nam rzuci odpowiednio spożytkować.

To jest żałosne. Nawet jak Cupiał zdecyduje się na wysokie kontrakty to łapią się na nie takie leszcze jak Jaliens i Lamey. Zresztą u nas to już normalka że najlepiej w klubie zarabiają ci, którzy w piłke grać nie potrafią, zapomnieli jak, albo nie mają już motywacji (holenderskie gwiazdeczki, Łobo, Garguła, wcześniej Mauro). A później wszyscy się dziwimy, że niektórzy przechodzą obok meczu, albo świrują jak Małecki...
Odpowiedz cytując