elemis1 napisał(a):

|
Popieram drag`a. Jednoczesnie proszę Framat o niewyciąganie za to wobec mnie konsekwencji w postaci zbanowania lub innej kary.
|
chyba zwariowałeś - dotyczy twojego podania.
Co do Diaza, oglądałem dokładnie tylko pierwszą polowe i stad moje wniosku. Drugą tylko z doskoku, więc mogłem coś przeoczyć