Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8186
Stary 30.09.2011, 12:26
elemis1 napisał(a):Wyświetl post
Popieram drag`a. Jednoczesnie proszę Framat o niewyciąganie za to wobec mnie konsekwencji w postaci zbanowania lub innej kary.
chyba zwariowałeś - dotyczy twojego podania.
Co do Diaza, oglądałem dokładnie tylko pierwszą polowe i stad moje wniosku. Drugą tylko z doskoku, więc mogłem coś przeoczyć
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując