lizzy napisał(a):

|
Co w żaden sposób nie zmienia faktu, że drwale z Odense to poziom Żydków albo nawet niższy
|
Ciekawe skąd taki wniosek?
Porównując wyniki pucharowe:
Hapoel:
porażka z Vaduz i Ekranasem (wygrane rewanże)
Odense:
wygrana z Panathinaikosem czy Villarreal (przegrany rewanż)
Ja osobiście mam całkiem inne spojrzenie na tę sprawę.