Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8185
Stary 30.09.2011, 12:23
Chciałem zauważyć, że wczoraj większość ważych akcji Twente szło lewą stroną a Diaz grał na naszej lewej czyli to nie on zawalał te sytuacje. A Holendrów grającyh w Wiśle powinno sie jak najszybciej pozbyć
Odpowiedz cytując