Wyświetl pojedynczy post
wujekWojtek
Senior Member
 
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5659
Stary 30.09.2011, 12:21
Mnie się polityka finansowa podoba, bo co. Cupiał ma co roku pompować kilka milionów. Dajmy na to, rzucać dwie banki ojro extra na transfery, przez co budżet Wisły będzie na minusie, i tak przez wiele wiele lat. Dług wobec TF narasta, ale to nic, przecież Wisła należy do TF, ale za kilka, kilkanaście, kiladziesiąt lat Cupiał się wycofuje, TF się wycofuje, chce odzyskać dług, wyprzedaje wszystkich piłkarzy, wyprzedaje wszystkie aktywa, zostawia klub z niczym i jeszcze pewnie będzie trochę tego długu?

Wkurzają mnie ludzie szastający cudzymi pieniędzmi dla których jedynym argumentem jest to, że Cupiał jest w ciul bogaty i go stać - i mówią, kupił, to niech dba. No i własnie dba. Dba jak prawdziwy gospodarz a nie jak rozkapryszony dzieciak, któremu bogaty tatuś wszystko kupuje, a potem dzieciak ryczy, bo na 18-tke dostał czerwonego merola a chciał czarnego.


Wolę żeby Wisła była samofinansującym się klubem, z porządnym budżetem jak Arsenal, tylko żeby grali jak ManU...
Odpowiedz cytując