Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
elemis1
Junior Member
Od: 07.2011
Offline
#
8184
30.09.2011, 12:21
drag
napisał(a):
Framat
Bajrami robil z nim co chciał , chyba inny mecz kolego oglądałeś.
Popieram drag`a. Jednoczesnie proszę Framat o niewyciąganie za to wobec mnie konsekwencji w postaci zbanowania lub innej kary.
elemis1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do elemis1
Znajdź inne posty napisane przez elemis1