Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8183
Stary 30.09.2011, 12:20
Mishau napisał(a):Wyświetl post
Jakie to były te nieprawdopodobne sytuacje? Te dwa strzały prosto w niego w jednej akcji? Pierwsza bramka- Pareiko wbija sobie piłke do bramki (piłka "przełamuje" mu rece- który to juz raz w tym sezonie?). 4 bramka- strzał prosto w Pareike, a on to puszcza pod pachą :|. Nie wiem z czego to wynika ze z Pareiki robi sie nam drugi Mariusz. Może to wina zmiany trenera bramkarzy?
Przy pierwszym strzale - idealna wrzutka, DeJong świetnie strzela szczupakiem po koźle z 3 metra - Pareiko i tak wykazał się refleksem ale nie miał żadnych szans.

Czwarta bramka oczywiście zawalona przez Pareikę, ale było już po zawodach.

Fakt, Pareiko ostatnio w słabszej formie (może to i problem nowego trenera), ale nie zawalił nam tego meczu.

Przy okazji ważny komunikat: Krytyka piłkarzy - tak, chamstwo - nie. Za wyzywanie piłkarzy Wisły będą bany. Na razie tylko 24-godzinne.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując