|
Dwa największe problemy w grze Wisły ;gdy gramy z silniejszą drużyną i nas zdominują to nie potrafimy sobie z tym poradzić tylko desperacko bronimy się i kolejne bramki to kwestia czasu.
Drugi problem nie potrafimy narzucić swojego stylu gry nie mam tu na myśli takich meczów jak z Twente ale jak z Odense czy większość ligowych spotkań gdzie stworzymy kilka groznych akcji i koniec,z Odense mieliśmy dobre 15 minut po przerwie.
|