Wyświetl pojedynczy post
Aldek
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5655
Stary 30.09.2011, 12:09
Dwa największe problemy w grze Wisły ;gdy gramy z silniejszą drużyną i nas zdominują to nie potrafimy sobie z tym poradzić tylko desperacko bronimy się i kolejne bramki to kwestia czasu.

Drugi problem nie potrafimy narzucić swojego stylu gry nie mam tu na myśli takich meczów jak z Twente ale jak z Odense czy większość ligowych spotkań gdzie stworzymy kilka groznych akcji i koniec,z Odense mieliśmy dobre 15 minut po przerwie.
Odpowiedz cytując