Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5654
Stary 30.09.2011, 11:58
Dariok ,masz tematy inne gdzie poruszany był wątek Białej Gwiazdy.
Na pewnoe ten temat nie jest odpowiedni.

No cóż Panie Robercie. Pierwszy mecz w którym początek spotkania był NASZ!

Obrona do wymiany, Diaza bym zostawił bo najwyzej skacze. FraMat coś ostatnio pisał ze mamy najlepszą obrone w lidze, no wczoraj asy pokazały ile są warte, takie głupie błędy.
Dobrze w w koncu konferencja po ludzku, a nie w stylu Jose Mourinho. W ogole wydaje mi sie ze tak własnie postepuje Roberto. Caly czas chwalić wmawiać im że są dobre grajki, na lige starczy szkoda ze puchary depcza wyobraźnie.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując