Oldpara napisał(a):

|
Z tym się nawet nie da dyskutować nie ocierając sie o śmieszność. Nie licz na mnie.
|
Masz racje co do jednego , niema o czym dyskutowac bo palnoles glupote i tyle.
Wisla jako SSA ma prawo do odsprzedania miejsca na koszulce. Bo to zysk SSA.
Jesli znajdzie sie chetny i zaplaci 5 baniek to on bedzie naszym Sponsorem i bedzie mial prawo do umieszczenia nazwy sponsora na koszulkach. Jednym slowem zniknie Firma BC, i zniknie jej 5 baniek z konta SSA .
Taka widocznie jest cena rynkowa miejsca na koszulce, TF placi za sponsoring.
To nie jest prywatna kasa BC i nie jest to jego fajny gest jak probowales to przedstawic. Kropka.