Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5651
Stary 30.09.2011, 11:52
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Z tym się nawet nie da dyskutować nie ocierając sie o śmieszność. Nie licz na mnie.
Masz racje co do jednego , niema o czym dyskutowac bo palnoles glupote i tyle.

Wisla jako SSA ma prawo do odsprzedania miejsca na koszulce. Bo to zysk SSA.

Jesli znajdzie sie chetny i zaplaci 5 baniek to on bedzie naszym Sponsorem i bedzie mial prawo do umieszczenia nazwy sponsora na koszulkach. Jednym slowem zniknie Firma BC, i zniknie jej 5 baniek z konta SSA .

Taka widocznie jest cena rynkowa miejsca na koszulce, TF placi za sponsoring.

To nie jest prywatna kasa BC i nie jest to jego fajny gest jak probowales to przedstawic. Kropka.
Odpowiedz cytując