zim zum napisał(a):

Aż takie bramki nie padają, żeby piłka leciała przez pół boiska i nikt nie potrafił jej wybić głową.
zobaczymy co "pokażą" w niedzielę
|
To taka Borussia Dortmund powinna ich szybko wyciagnąc, bo jej obrońcy dziwne rzeczy wyczyniali w Marsylii..
Co do Nuneza - tez chetnie bym go zobaczył na LO. Jest dośc szybki, ma swietną wydolnośc, przyzwoitą technikę, umie sie niezle zastawić potrafi tez niezle dosrodkować.. w tym wszytkim przebija o głowe Diaza. A z drugiej storny obrony zaryzykowłąbym kiedys sprawdzenie Wilka (Jovanovica wtedy na srodku) jemu tez rywale nie zwiewaliby raczej w kazdej kolejnej akcji.