Wyświetl pojedynczy post
Greebo
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5648
Stary 30.09.2011, 11:43
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Aż takie bramki nie padają, żeby piłka leciała przez pół boiska i nikt nie potrafił jej wybić głową.

zobaczymy co "pokażą" w niedzielę
To taka Borussia Dortmund powinna ich szybko wyciagnąc, bo jej obrońcy dziwne rzeczy wyczyniali w Marsylii..

Co do Nuneza - tez chetnie bym go zobaczył na LO. Jest dośc szybki, ma swietną wydolnośc, przyzwoitą technikę, umie sie niezle zastawić potrafi tez niezle dosrodkować.. w tym wszytkim przebija o głowe Diaza. A z drugiej storny obrony zaryzykowłąbym kiedys sprawdzenie Wilka (Jovanovica wtedy na srodku) jemu tez rywale nie zwiewaliby raczej w kazdej kolejnej akcji.
"Cztery słonie, zielone słonie, każdy kokardę ma na ogonie.."

Nie dla osób mieniących sie kibicami Wisły, które przełączają stacje na mecz MU gdy jej nie idzie!
Odpowiedz cytując