|
Senior Member
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie
Offline
|
#5646

30.09.2011, 11:31
|
dynek.pl napisał(a): 
Ja na lewej obronie chętnie zobaczyłbym Nuneza - w końcu to na tej pozycji został wypatrzony w Argentynie. W srodku nie jest rewlacyjny więc żadna strata. Możnaby zamienić go pozycją z Diazem, który na dfensywnym pomocniku radzi sobie w miarę przyzwoicie. Na środku Bunoza-Chavez - jak grali jesienią 2010 to przez ileś tam meczy nie straciliśmy gola, a potem przyszedl "profesor" Jaliens i sie zaczęła komedia juz od meczu z Podbeskdziem gdzie 1-ligowcy robili z nim co chcieli.
Obrona jest kiepska, pilkarze są słabi ale trener jest od tego żeby coś kombinować, a nie upierać się przy czymś co nie funkcjonuje.
|
O! Popieram post w 100%.
|
|