Kurz napisał(a):

Przede wszystkim, nie oczekujmy od trenera, żeby publicznie rozliczał się ze swoimi piłkarzami. Istotne jest to, że zamiast Jaliensa może grać Bunoza, który gra na podobnym poziomie i to wszystko tłumaczy.
Co do B klasy... Chyba mamy tam zatem zagłębie jakichś niesamowitych talentów, bo takie błędy, jakie popełnia Jaliens są chlebem powszednim ekstraklasy. Może zatem Smuda powinien jeździć na spotkania B klasy, a nie mecze pucharowe Polskich drużyn.
|
Aż takie bramki nie padają, żeby piłka leciała przez pół boiska i nikt nie potrafił jej wybić głową.
zobaczymy co "pokażą" w niedzielę