Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Tuman
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
23863
30.09.2011, 11:24
Pytanko, jeżeli wczoraj w holandii został zawinięty ktoś z rodziny, z kim moge sie kontaktowac w sprawie uzyskania jakiś informacji? ambasada?
Forza Wisła!
Tuman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Tuman
Znajdź inne posty napisane przez Tuman