Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5639
Stary 30.09.2011, 11:11
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Trudno nazwać to grą
Jak zwał tak zwał... ale umówmy się, że zarówno Fulham jak i Twente to drużyny poza naszym zasięgiem, a słodkie pierdzenie o tym, że Wisła spokojnie znalazła by się w "pierwszej piątce" ligi holenderskiej można sobie włożyć między bajki. Problemem Maskanta jest zbytni optymizm, ale z drugiej strony kto ma wierzyć w tą drużynę jak nie trener?
Odpowiedz cytując