Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5635
Stary 30.09.2011, 11:03
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Tyle samo co za kadencji Kasperczaka (powrót) , Skorży, Okuki, Petrescu, Engela, Liczki, Nawałki....

Oczywiście teraz jest Maaskant, będzie jakiś Probierz, Srobierz, Bakero, Srero - tylko co to do ....y nędzy da? Zadałeś sobie to pytanie?

Już tyle lat zmieniamy tych trenerów i dalej co poniektórzy nie potrafią wbić to do swojej pustej łepetyny że zmiany trenerów gówno dają. Oczywiście tak jest najprościej. Jak drużyna w której co pół roku zmienia się połowa kadry, może co zaistnieć? Gdzie nam do Twente, Odense czy APOELu?
Jeśli klub nie zmieni swojej polityki działania to jestem pewny w 100% że kolejni trenerzy nic nie zmianą w obecnym stanie rzeczy.

Po za tym, dajmy na to dziś przyjdzie jakiś trener - nie ważne skąd, i uważasz jeden z drugim że Jaliens, Diaz, Bunoza, Kirm czy Lamey zaczną lepiej grac?
Zmiana trenera to jest droga donikąd.
Witam , po pierwsze , w 1 sezonie Skorży uważam , że Wisła grała najlepszą piłke ostatnich lat , a po drugie Wisła w pucharach za Skorży grała dobrze ( NIE LICZĄC Levadii) Potrafiła wygrać z barceloną , z tottenhamem grała jak równy z równym a beitar rozniosła
Odpowiedz cytując