|
Skoro mówimy o osobach rozsądnych, to czy tak trudno jest zrozumieć regulamin i zastosować się do niego? Czy to tak duży problem, zamiast pisać post pod swoim postem wcisnąć opcję edytuj? Czy to duży kłopot pisać na temat?
Tępe egzekwowanie regulaminu miałoby miejsce, gdyby Rosomak nie został poproszony (z tego co wiem, nie sprawdzałem) o zastosowanie się do niego. Niestosowanie się do regulaminu osób poważanych powoduje, że reszta pozwala sobie na więcej "bo przecież on może, to czemu ja nie?"
W takich sytuacjach jak ta nie ma dobrego wyjścia. Zareagujemy: źle, bo poziom forum upada. Nie zareagujemy: źle, bo poziom forum upada. Zastanówcie się nad tym.
|