Oldpara napisał(a):

A co jest dla klubu dobre? Wocjciechowski? Rutkowski? Wlater?
To jak? Bierzesz Wisłę, i będziesz dawać więcej niż Cupiał rocznie? (5 mln) A może już prowadzisz rozmowy z kilkoma kandydatami którzy chcą zainwestować? Przecież w Polsce, znanej z dużych złóż naftowych, inwestorzy czekają w kolejce.
Pokaż palcem kogoś, kto da więcej na Wisłę, albo przestań pieprzyć.
|
To lepiej ty jeszcze raz przeczytaj swoj post, a dojdziesz do wniosku ze to wlasnie ty ostre brednie wypisujesz!
Pokaz mi gdzie ja napisalem o Jw, Kuchence , tvn?
To ty o nich myslisz, mi nawet by to przez mysl nie przeszlo...
Twoja fantazja dopisala reszta i az strach myslec co tam w twojej glowie siedzi.
:,
Odpowiem ci tylko na nurtujace cie pytania:
1. W polsce Cupial jest jednym z wielu, ludzie maja majatki o ktorych nawet nie sniles,
WPROST - 100 potencjalnych kandydatow...
2. Te 5 baniek to kolego on placi za miejsce na koszulce, a placic musi skoro sie reklamuje! Nie on to kto inny...nieznasz powodu dlaczego jego 2 firma jest na naszych koszulkach.
Wiec to ty sie ogarnij jak miemasz racji.