Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5631
Stary 30.09.2011, 10:45
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
A co jest dla klubu dobre? Wocjciechowski? Rutkowski? Wlater?

To jak? Bierzesz Wisłę, i będziesz dawać więcej niż Cupiał rocznie? (5 mln) A może już prowadzisz rozmowy z kilkoma kandydatami którzy chcą zainwestować? Przecież w Polsce, znanej z dużych złóż naftowych, inwestorzy czekają w kolejce.

Pokaż palcem kogoś, kto da więcej na Wisłę, albo przestań pieprzyć.
To lepiej ty jeszcze raz przeczytaj swoj post, a dojdziesz do wniosku ze to wlasnie ty ostre brednie wypisujesz!
Pokaz mi gdzie ja napisalem o Jw, Kuchence , tvn?
To ty o nich myslisz, mi nawet by to przez mysl nie przeszlo...
Twoja fantazja dopisala reszta i az strach myslec co tam w twojej glowie siedzi.
:,
Odpowiem ci tylko na nurtujace cie pytania:

1. W polsce Cupial jest jednym z wielu, ludzie maja majatki o ktorych nawet nie sniles,
WPROST - 100 potencjalnych kandydatow...

2. Te 5 baniek to kolego on placi za miejsce na koszulce, a placic musi skoro sie reklamuje! Nie on to kto inny...nieznasz powodu dlaczego jego 2 firma jest na naszych koszulkach.

Wiec to ty sie ogarnij jak miemasz racji.
Odpowiedz cytując