Kurz napisał(a):

Grać w lidze europejskiej czy nie grać o to jest pytanie ? Wygląda na to, że lepiej nie grać, bo wtedy nie ma niezdrowych emocji i rozczarowania.
|
Jak się patrzy na stratę 3 bramki i obserwuje zachowanie lidera obrony, to faktycznie chyba lepiej nie grać.