Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5630
Stary 30.09.2011, 10:44
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Grać w lidze europejskiej czy nie grać o to jest pytanie? Wygląda na to, że lepiej nie grać, bo wtedy nie ma niezdrowych emocji i rozczarowania.
Jak się patrzy na stratę 3 bramki i obserwuje zachowanie lidera obrony, to faktycznie chyba lepiej nie grać.
Odpowiedz cytując