Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5626
Stary 30.09.2011, 10:35
Merkury napisał(a):Wyświetl post
Odense zespół, który od czasu zwycięstwa z nami nie wygrał ani jednego spotkania w lidze i krajowym pucharze odpadając z niego z drużyną z drugiej ligi. Skonto czy Litex to rzeczywiście potęgi, których pokonanie zapisze się złotymi zgłoskami w historii polskiej piłki klubowej - reprezentantów tych krajów na szczeblu obecnych rozgrywek już nie ma. Rozróżnij normalność od postępu i dodatkowo farta jakie mieliśmy w Łoweczu a dopiero później posądzaj kogoś o pisanie kretynizmów. Postępu żadnego w grze nie widać ani też potencjału w tej drużynie, która na przyszłość napawała by optymizmem.
Jakie znaczenie ma to, jak Odense zagrało w lidze lub to, iż odpadło w Pucharze swojego kraju? Jakich dowodów to według ciebie ma dostarczyć? Może po prostu Duńczycy nie są w stanie pogodzić rozgrywek europejskich i krajowych, a może po prostu zabrakło im szczęścia w 1 lub 2 spotkaniach? W każdym razie, jeśli już mamy porównywać obie drużyny, to powinno się to robić na tle tych samych przeciwników, a nie innych lig, innych warunków itp. To podstawa.

A postęp jest zauważalny, problem polega na tym, że wielu kibiców nie zdoło sobie chyba jeszcze sprawy, że to nie jest już ta sama Wisła, którą zachwycali się ileś lat temu. Niestety, miara, którą oceniają jej osiągnięcia, pozostała taka sama.
Odpowiedz cytując