Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5625
Stary 30.09.2011, 10:33
repek20 napisał(a):Wyświetl post
Leczcie się na nogi dzieci, bo na głowy niestety jest już za późno. Ci którzy twierdzą, że nic się nie zmieniło są chyba chorzy...2 lata temu Levadia, rok temu Karabach, a w tym roku bez problemu (4 mecze- 4 zwycięstwa) przeszliśmy Skonto i Litex- drużynę o niebo lepszą od tych, z którymi baty dostali kolejno Skorża i Kasperczak. Niektórzy zachowują się jak dzieci- po roku pracy najlepiej żebyśmy wygrywali wszystkie mecze i byli faworytem do wygranej w Lidze Europejskiej. Ogarnijcie się! Pobudka! Twente w ubiegłym sezonie remisowało z Interem (2:2) czy Tottenhamem (3:3) w grupie Ligii Mistrzów! Każdy kto po porażce z takim zespołem pisze posta w stylu: "Mam nadzieje, że przygoda Maaskanta w Wiśle dobiega końca" powinni mieć dożywotniego bana na tym forum, nie za wyrażanie własnej opinii, a za kretynizm.
Gdyby nie ten post zatracił bym wiarę w to że ludzie posiadają narząd myślenia...

Apropo określania się Cupiała, Maskanta czy kogokolwiek... najpierw to Wy się określcie czy jesteście sympatykami krakowskiej Wisły czy kibicami sukcesów sekcji piłkarskiej Wisły Kraków?
Mistrzostwo Polski... gra w Lidze Europejskiej to stanowczo za mało? Czego Wy kurva wymagacie od tych ludzi? Zdobywania tytułu na półmetku ligi i wyrównanych starć z Barceloną czy Manchesterem przynajmniej w 1/2 finału Ligi Mistrzów?

Apropo transferów gotówkowych... klub powinien w niektórych meczach do biletów doliczać tzw opłatę transferową. Dla przykładu na derby, Legię czy Lecha bilety mogły by kosztować powiedzmy 500zł... i jeśli przyjdzie na taki mecz komplet mamy upragnione 4 miliony euro w kasie na transfery
Odpowiedz cytując