|
Tez sie zgadzam ze Cupial powinien sie okreslic, przedstawic jasna wizje Wisly Krakow. Jesli tylki zamierza pozostac wlascicielem widzem to naprawde to chyba nie jest dla Klubu dobre.
Maaskanta jest juz az rok, a wszystko wyglada jak rok temu. Mamy powielic tamten sezon? Czy oby wystarczy to w tym sezonie na mistrz? Watpie, a bilans mamy podobny , a mecz z zydami bedzie zapewne o byc albo nie byc.
Powiela sie pytanie , jak maaskant out to znajdz lepszego na jego miejsce. Naprawde nie wydawalo by sie to trudne, bo kasa jaka ma Maaskant mala nie jest a i wizja prowadzenia mistrza kraju jest wielkim plusem.
Kazdy kondydat z doswiadczeniem w prowadzeniu mistrzowskiej druzyny, majacy za soba choc sezon w LM lub LE bedzie odpowiedni .
Mourinho, Ancelotti, Rijkaard, Schuster itp it d... Tez mistrzami byli jednak gdy pojawily sie problemy i brak wynikow na poziomie klubu bez zalu sie z nimi rozstano....
A my boimy sie Maaskanta stracic... Od tego wlasnie jest prezes i dyrektor by zapewnic odpowiedniego nastepce.
|