Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5616
Stary 30.09.2011, 09:58
Najgorsze jest to, że w zimie znów pasuje się pozbyć 4-5 piłkarzy i znów zanim ta drużyna się zgra...
Znów na Maaskanta spadnie fala krytyki.
Powinien Boss w zimie sypnąć gotówką jeśli chce realnie myśleć o Lidze Mistrzów.
Może doczekamy takich czasów, ze co 12 miesiecy będziemy spzredawać 1-2 swoje gwiazdy i pozbywać jednego zawodnika zastępując go kimś lepszym.
Prosto i banalnie napisane. Tak,. wiem.
Odpowiedz cytując