|
Wynik dokładnie taki jak miał być. Taka po prostu jest różnica pomiędzy 100 mln EUR budżetu, a 10 mln EUR.
Nie kumam frustratów, którzy wylewają tu pomyje na trenera i drużyne, bo nie zapewnił im sukcesu.
Ciekawe, czy trenera Szawle, albo Skonto też tak traktowano po porażce z Wisłą? Przecież różnica między nami a Twente jest taka jak pomiędzy Skonto a Wisłą.
....Głupota jest niezniszczalna i nieprzenikniona....
|