|
Mając w obronie 3 Jopów (chociaż nie wiem czy Jop nie był lepszy od nich) i do tego Diaz nawet Mourinho tu nie pomoże. Lamey, Jaliens nie nadają się nawet na ławkę rezerwowych... Gdyby linia defensywna prezentowała się jak linia pomocy, to w tej chwili w LE mielibyśmy co najmniej 4 pkt. Z taką linią obrony nie ma szans na chociażby wygranie jednego meczu w LE,a boje się, że skończymy z zerowym dorobkiem pkt...
PS: Pareiko nawet nie przypomina faceta z tamtego sezonu... Owszem obronił dobitkę czy dwie, ale wcześniej sam je sprokurował niepewnymi interwencjami...
Cytat:
Wolę być traktowany, jako zacofaniec z ciemnogrodu, niż, jako europejczyk i patrzyć, jak na legalu dwóch pedałów się liże na rynku.
Zakaz pedałowania!
|
by M-M
WISŁA!
|