Wyświetl pojedynczy post
dragao
Junior Member
 
Od: 09.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5611
Stary 30.09.2011, 09:49
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Zmiana trenera to jest droga donikąd.
Dokładnie...
Problemem nie jest trener, ale materiał, z jakim ma do czynienia. Grajek w wieku chrystusowym kupiony za parę tysięcy euro MUSI być gorszy od grajka - nawet w takim samym wieku - który kosztował parę milionów euro.
Na polską ligę z reguły wystarcza, ale Wisełka ma większe aspiracje, więc chcąc grać w Europie MUSI mieć grajków na europejskim poziomie.
Odpowiedz cytując