grzesiek632 napisał(a):

|
Zmiana trenera to jest droga donikąd.
|
Dokładnie...
Problemem nie jest trener, ale materiał, z jakim ma do czynienia. Grajek w wieku chrystusowym kupiony za parę tysięcy euro MUSI być gorszy od grajka - nawet w takim samym wieku - który kosztował parę milionów euro.
Na polską ligę z reguły wystarcza, ale Wisełka ma większe aspiracje, więc chcąc grać w Europie MUSI mieć grajków na europejskim poziomie.