Cytat:
|
Mam dziwne wrażenie, że przebudowa zespołu odbywa się nieskoordynowanie bez pomysłu na łapu capu, bez jakiekolwiek strategii. Najlepszym i jedynym sensownym wyjściem z tej sytuacji jest reakcja Cupiała tzn. niech gość się określi czego on chce a jeżeli chce LM, silnego średniaka na europejskim poziomie to musi się liczyć z wydatkami a nie uprawianiem partactwa i prowizorki na każdym kroku (np. trenerem przygotowania fizycznego jest nauczyciel WF-u) - jeżeli nie to powinien klub sprzedać.
|
Trafiłeś w sedno, u nas strategia budowy polega na zasadzie byle szybciej, byle kto, za byle pieniądze bo za chwile już eliminacje do LM.
Jak to sam mówił Stan: Wisła needs quality... a nie byle kogo.