TSNH napisał(a):

|
Mam nadzieje że przygoda Maaskanta z Wisłą juz powoli dobiega końca.....niestety nie udało się a miał wystarczająco długo czasu na stworzenie ciekawej druzyny
|
Z tym potencjałem a właściwie jego brakiem tak daleko zaszliśmy. Naprawdę nie porównujmy nawet się z drużyną w której żaden nasz zawodnik nie załapałby się tam nawet na rezerwę.
Teraz wszystko wychodzi... szukanie drogi na skróty, która nie istnieje. Już nawet nie mam zamiaru się powtarzać tych banałów, brak boisk akademii piłkarskiej, o którą nikt nawet z nas zachłyśnięty kolejnymi mistrzostwami nawet się mocno nie upominał, do tego brak systematyki we wzmocnieniach itp.