Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8177
Stary 30.09.2011, 09:18
A czy przypadkiem Pareiko nie "popsuł" się Nam po tym jak Primel został terenrem barmkarzy? Bo jakoś faktycznie z tego pewnego punktu zrobił się taki nijaki. Niby coś wyciągnie ale i też swoje zawali.
Odpowiedz cytując