Wyświetl pojedynczy post
Mistrz Yoda
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2722
Stary 30.09.2011, 09:13
Wisła zarobi wiecej od lecha bo dostanie 2mln euro za 4 runde eLM wiec wiecej niż lech ugrał w zeszłym roku w LE
- Jasiu, czemu akurat Wisła Kraków ?
- Proszę pani, mój pradziadek kibicował Wiśle, mój dziadek kibicował Wiśle, a teraz mój ojciec i brat kibicują Wiśle.
- Ale Jasiu, tak nie można, trzeba mieć swoje własne poglądy, a gdyby twój ojciec był menelem a matka prostytutką?
- To wtedy kibicowałbym Cracovii proszę pani.
Odpowiedz cytując