Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5600
Stary 30.09.2011, 09:12
Witam wszystkich mija juz rok Maaskanta w WIŚLE , i mam małe pytanie . Ile spotkań przez ten rok Wisła zagrała na wysokim poziomie ?
Ostatnio edytowane przez kamilo584 : 30.09.2011 o godz. 09:17.
Odpowiedz cytując