Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
kamilo584
Member
Od: 07.2010
Offline
#
5600
30.09.2011, 09:12
Witam wszystkich mija juz rok Maaskanta w WIŚLE , i mam małe pytanie . Ile spotkań przez ten rok Wisła zagrała na wysokim poziomie ?
Ostatnio edytowane przez kamilo584 : 30.09.2011 o godz. 09:17.
kamilo584
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kamilo584
Znajdź inne posty napisane przez kamilo584