|
@Flamengista - masz dużo racji i zgadzam się z Tobą. Uważam jednak, że jeśli Robert ma faktycznie jaja to powinien Kew posadzić na ławie. Jaliens na dzisiaj nie wiem czy w takiej formie miałby miejsce w zespołach walczących o utrzymanie a LE to na dzisiaj za wysokie progi. Faktycznie CV ma bardzo dobre ale jak widać w kolejnym roku z zrzędu CV nie gra a rzeczywistość też mocno weryfikuje plany. Maaskant musi jakoś to wszystko poukładać, może też wcząsnąć jakoś zespołem bo inaczej posypie mu się wszystko jak domek z kart.
|