Wyświetl pojedynczy post
WIELKI_CZŁOWIEK
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: i tak nie wiecie gdzie to jest

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5598
Stary 30.09.2011, 09:00
Przede wszystkim trener powinien odpowiedziec na pytanie, skąd tak słabe przygotowanie kondycyjne? Dlaczego ściągnięto dwóch dramatycznie słabych holendrów w miejsce zawodników którzy grali przynajmniej na tym samym poziomie a są/byli około 10 lat młodsi (Erik i Gordan). Kto dokonał tak słabej oceny obydwu zawodników? Abstrahując od tego wszystkiego co wyżej, największy żal mam o to że poza tymi dwoma kalekami dysponujemy naprawdę niezłymi grajkami a ty żeś im Robercie wpoił strach przed wszystkimi! Pisałem już o tym przy okazji meczu z Lechem rok temu i już wtedy wiedziałem że jesteś cykor, nigdy wcześniej w polskiej lidze Wisła nie pękała przed jakimiś kuchenkami, doszło do tego że nie boją się nas nawet pierwszoligowcy. Jesteśmy jak Gołota pod koniec kariery, szybka seria i leżymy :/
czy świat sie zmieni gdy z młodych gniewnych powstaną starzy w....ieni?!?!
Imagine there's no countries. It isn't hard to do. Nothing to kill or die for and no religion too.
Odpowiedz cytując