Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
kask88
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
8176
30.09.2011, 08:50
Ciekawe jakie zarząd teraz wymyśli ceny na Fulham? ;/ Na pewno będzie drożej niż na Odense.. ;/
kask88
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kask88
Znajdź inne posty napisane przez kask88