|
Jakie to były te nieprawdopodobne sytuacje? Te dwa strzały prosto w niego w jednej akcji? Pierwsza bramka- Pareiko wbija sobie piłke do bramki (piłka "przełamuje" mu rece- który to juz raz w tym sezonie?). 4 bramka- strzał prosto w Pareike, a on to puszcza pod pachą :|. Nie wiem z czego to wynika ze z Pareiki robi sie nam drugi Mariusz. Może to wina zmiany trenera bramkarzy?
Ostatnio edytowane przez Mishau : 30.09.2011 o godz. 09:38.
|