SWEET_83 napisał(a):

|
potwierdza się to co kiedyś pisałem od meczu z Litexem do dzisiaj nie mamy w ogóle obrony. Nawet Pereiko zawodzi ehhh
|
Pareiko akurat nie zawiódł. Póki mieliśmy dobry wynik, bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach.
Babola puścił przy stanie 3-1, kiedy było praktycznie po meczu.
Bramkarz zawodzi jak swoim błędem zawala mecz. Tego o Pareice nie da się powiedzieć.