Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8174
Stary 30.09.2011, 08:32
SWEET_83 napisał(a):Wyświetl post
potwierdza się to co kiedyś pisałem od meczu z Litexem do dzisiaj nie mamy w ogóle obrony. Nawet Pereiko zawodzi ehhh
Pareiko akurat nie zawiódł. Póki mieliśmy dobry wynik, bronił w nieprawdopodobnych sytuacjach.

Babola puścił przy stanie 3-1, kiedy było praktycznie po meczu.

Bramkarz zawodzi jak swoim błędem zawala mecz. Tego o Pareice nie da się powiedzieć.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując