Wyświetl pojedynczy post
glowinus
Junior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8173
Stary 30.09.2011, 08:29
Chłopcy i dziewczynki, macie olbrzymi problem z nazwiskami naszych piłkarzy. Skupcie się. Pereiko To co najmniej jak Borubar oszołoma Leszka.
Odpowiedz cytując