Temat
:
Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12
Wyświetl pojedynczy post
glowinus
Junior Member
Od: 08.2010
Offline
#
8173
30.09.2011, 08:29
Chłopcy i dziewczynki, macie olbrzymi problem z nazwiskami naszych piłkarzy. Skupcie się. Pereiko
To co najmniej jak Borubar oszołoma Leszka.
glowinus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do glowinus
Znajdź inne posty napisane przez glowinus