Jagul napisał(a):

Ja tu nie widzę jakiejś niesamowitej euforii ze strony sympatyków Legii, a tym bardziej Amiki. Są u nas gościnnie ale jak zwykle, to większość z nas nie potrafi się pogodzić z tym, że Wisła wtopiła mecz, a Legia wygrała. Wyszukujemy jakieś pseudo powody, że APOEL by ich rozniósł, że mają słabszą grupę, że ktoś tam kiedyś grał gdzie indziej i był słaby, że zupa była za słona i że wybuchł wulkan na Islandii...
I tak naprawdę to my się ośmieszamy przed nimi, a jesteśmy u siebie...
Mecz meczowi nierówny i nie można przewidzieć jakby Wisła spisała się z Hapoelem i Spartakiem, a Legia z APOELEM i Odense, więc skończcie te śmieszne wywody na ten temat.
Gratulacje dla Legii. Mam nadzieje, że w niedziele, to jednak Wisła będzie górą
|
Akurat mnie to w ogóle nie ruszyło, że Wisła przegrała a Legia wygrała i dlatego jest zła. Nie mam mentalności PiSowca... Zastanawiam się tylko ile obcych forów da się obskoczyć jak twoja drużyna wygra
