Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#47
Stary 30.09.2011, 08:22
Musimy zdobyć mistrza. Innego wyjścia nie ma. LE dla nas to jest jakieś zeslanie, kasy nie ma a w....... i tak jest. Lepiej dostawac baty w LM ale kase mieć...Do tego potrzebne bedzie zwycięstwo z Legią. Legia zwykle nie gra 2 dobryh meczów z rzedu. Wczoraj zagrali dobre tylko 45 minut. Z tego wynika, że pierwsza połowę zagra z nami dobrze a w drugiej powinniśmy coś strzelić.
Odpowiedz cytując