|
Musimy zdobyć mistrza. Innego wyjścia nie ma. LE dla nas to jest jakieś zeslanie, kasy nie ma a w....... i tak jest. Lepiej dostawac baty w LM ale kase mieć...Do tego potrzebne bedzie zwycięstwo z Legią. Legia zwykle nie gra 2 dobryh meczów z rzedu. Wczoraj zagrali dobre tylko 45 minut. Z tego wynika, że pierwsza połowę zagra z nami dobrze a w drugiej powinniśmy coś strzelić.
|