Wszystko na temat obrony zostało już napisane. Więc następny temat bramkarz. W poprzedniej rundzie zachwycałem się wychodząc ze stadionu jakiego to mamy w końcu bramkarza dobrego, radość niestety przedwczesna.
Pareiko w tym sezonie nie potrafił kilka razy złapać dobrze piłki, wychodził i cofał się, gra na linii też słaba.
Nie ma co się na niego obrażać. Sprzedać Jovanicia, ściągnąć nowego dobrego bramkarza numer 1, Pareiko mentorem i zmiennikiem numer 2, Kurto numer 3
Każdy to wie nawet w A klasie, że dobry bramkarz to połowa sukcesu.
Cytat:
|
, poza tym bramkarza, który nie będzie zawodził w strategicznych momentach, a Robert Maaskant będzie mógł spać spokojnie. Bez tego, Wisła nie ma co wychylać nosa za granicę. Chyba że wybierze się do Rygi.
|