Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5595
Stary 30.09.2011, 08:20
Wszystko na temat obrony zostało już napisane. Więc następny temat bramkarz. W poprzedniej rundzie zachwycałem się wychodząc ze stadionu jakiego to mamy w końcu bramkarza dobrego, radość niestety przedwczesna.

Pareiko w tym sezonie nie potrafił kilka razy złapać dobrze piłki, wychodził i cofał się, gra na linii też słaba.
Nie ma co się na niego obrażać. Sprzedać Jovanicia, ściągnąć nowego dobrego bramkarza numer 1, Pareiko mentorem i zmiennikiem numer 2, Kurto numer 3
Każdy to wie nawet w A klasie, że dobry bramkarz to połowa sukcesu.

Cytat:
, poza tym bramkarza, który nie będzie zawodził w strategicznych momentach, a Robert Maaskant będzie mógł spać spokojnie. Bez tego, Wisła nie ma co wychylać nosa za granicę. Chyba że wybierze się do Rygi.
Odpowiedz cytując