Mimo tego, iż sam mam bardzo dużo do zarzucenia Robertowi to byłbym za tym, aby przynajmniej do końca rundy go zostawić. Potem, jeśli wyniki nie będą złe, powinien przebudować obronę i nadać w końcu jakiś styl temu zespołowi. Na dzisiaj gra jest taka, że aż zęby bolą i faktycznie nie ma róznićy między tym co graliśy równo rok temu o tej porze a dzisiaj.
Przemas co prawda słusznie kilka postów wyżej zauważył, że mamy 11 nowych zawodników, którzy przyszli w ostatnim półroczu, ale uważam, że po 8 miesiącach para stoperów mimo wszystko powinna wyglądać lepiej niż ma to miejsce obecnie.
Na koniec artykuł z interii. Co prawda autor nie jest może jakimś wielkim specem, ale dla mnie idealnie trafił z konsekfencjami po wczorajszym meczu. Oby się tak stało jak życzyłby sobie tego autor.
http://sport.interia.pl/raport/wisla...odense,1701767
@ zim zum - nie przekonasz niektórych, bo za chwilę dostaniesz odpowiedź taką jak Ja wczoraj, że tylko oskarżasz i pomawiasz.