MatMario napisał(a):

|
Jest młodszy, rokuje nadzieje na to że może uda się go sprzedać, lepiej gra głową, jest bardziej "aktywny". A jakie plusy ma Jaliens oprócz metafizycznego wprowadzania spokoju do obrony?
|
Jak sprowadzano Bunozę i przeczytałem, że wypatrzył go Zdzichu już wtedy wiedziałem, że będzie z Gordana niezły kabareciarz. Dajże chłopakowi spokojnie po galeriach chodzić, a nie na boisko go wysyłasz...
ps. A u Jaliensa doszukać się plusów też ciężko, oj ciężko...