Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8172
Stary 30.09.2011, 07:49
someonewisp napisał(a):Wyświetl post
Lech zagrał bardzo dobrze w pucharach, już nawet Legia zagrała świetnie, a czy mi będzie dane w przeciągu najbliższych 10 lat przynajmniej raz dumnie wypiąć pierś, bo Wisła w pucharach zagrała dobrze? Gramy jak cioty, przegrywamy jak cioty a nawet lidze wygrywamy jak cioty. Jak Lamey, Diaz i Jaliens wyjdą w meczu z Legią w podstawowej 11 to stracę ostatnie resztki szacunku dla partacza Maaskanta.
Jak Bunoza i Jovanovic mają jakieś urazy to kto ma grać z Legią na stoperze i prawej? Czekaj (też uraz?).
Nie ma tak lekko niestety.
Odpowiedz cytując